Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca S.RL. recruteaza manager vanzari pentru laborator cofetarie Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: 2500 lei/luna+ comision din vanzari Atributii: • administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; • urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; • participarea la evenimente, negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora • stabileste si participa la intalnirile cu clientii si/sau cu furnizorii; • intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor; • redacteaza rapoartele si procesele-verbale dupa intalniri; • intocmeste documentele comerciale; • participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;

Cerinte

-experienta intr-un post similar in vanzari -capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; -cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); -permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja