Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

• Coordonarea activităților financiare și de vânzare a companiei (Punctelor de lucru) • Dezvoltarea continuă a vânzărilor de pe zona alocată (racolarea la noi piețe, analiza concurenței) • Menținerea și îmbunătățirea relației profesionale cu clienții cheie al companiei • Susținerea imaginii firmei • Atingerea (realizarea) obiectivelor(targeturilor) de vânzare • Prospecția pieței și susținerea angajaților de la punctele de lucru alocate • Realizarea sarcinilor operative zilnice, efectuarea atribuțiilor administrative • Efectuarea sarcinilor specifice HR (recrutare, selecție) • Rigurozitate în respectarea cu acuratețe al termenilor limită și a sarcinilor • Coordonarea și supervizarea echipei din subordine • Realizarea periodica a rapoartelor către top management • Implicarea activă în activitățile de promoție desfășurate în cadrul companiei Ce oferim • Pachet salarial motivant • Oportunități de dezvoltare, traininguri • Activitate, echipă dinamică • Mașină de serviciu • Mediu de lucru profesionist și prietenos

Cerinte

• Minim studii medii • Cunoștințe de limba engleză • Minim 2 ani experiență de conducere • Excelente abilități de comunicare, bun negociator • Creativ, capabil să se auto-gestioneze • Responsabil, punctual, disciplinat, flexibilitate • Cunoștințe de operare PC • Permis de conducere B, abilitate de a călătorii si disponibilitate la călătorii în interes de serviciu

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane