Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografice din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ) · Masina, laptop, telefon mobil; · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare;

Cerinte

Dacă: - Ai experienţă în domeniul imobiliar; - Ai experienţă în deschiderea de magazine (constituie avantaj); - Ai studii superioare - preferabil în domeniul tehnic sau juridic; - Cunosti limba engleză- nivel mediu; - Ai bune abilităţi de relaţionare şi negociere; - Esti o persoană motivată, dinamică, atitudine proactivă; - Ai capacitate bună de organizare, rezistenţă la stres; - Ai cunoştinţe bune de operare cu programele MS Office ; - Detii permis de conducere categoria B... ...aplica cu incredere.... E momentul pentru un job bun!

20 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai