Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza MANICHIURISTA cu solide cunostinte de manichiura clasica si manichiura tehnica pentru un salon de infrumusetare din Suceava. Responsabilitatile acesteia vor fi: -efectuarea la cel mai inalt standard profesional a manichiurilor clasice si tehnice; -respectarea programului de lucru, timpului de lucru si programarilor; -diagnosticarea si recomandare de produse profesionale catre clienti; -promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon; -intretinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora; -perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-diploma/studii in domeniu; -abilitati de comunicare si orientare catre client; -dexteritate, creativitate si simt estetic; -experienta relevanta in domeniu; -dorinta de invatare si perfectionare -mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti; -seriozitate si responsabilitate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai