Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam picker / manipulant marfa pentru depozit produse lactate Locatie: Sector 2, Colentina Salariu: 1313 brut, tichete de masa, bonus trimestrial, bonus anual, transport asigurat, plata orelor suplimentare Cerinte: experienta in depozite de profil logistica, supermarket, magazine, fabrici si uzine Pentru aplicatie, trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail sau puteti depune cv-ul la sediul nostru din Bucuresti str. Bucur nr. 2 parter sector 4. (vizavi de sediul BGS – divizia medicala) Multumim, TRENKWALDER

Cerinte

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja