Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Aranjeaza marfa in depozit - Asigura curatenia la locul de munca - Participa la operatiuni de receptie a marfii; - Pregateste marfa pentru distributie, in linia de livrare - Introduce produsele in colete - Emite si aplica etichete pe colete - Aranjeaza coletele pe rute de transport - Verifica conformitatea produselor cu standardele - Respecta procedurile de lucru

Cerinte

Cerinte: - Studii medii - Seriozitate si punctualitate - Persoana organizata, atenta la detalii - Dinamism, spirit echipa; - Persoana ordonata - disciplina, corectitudine, flexibilitate; - Experienta in domeniu reprezinta un avantaj Beneficii: -Pachet salarial atractiv -Tichete de masa -Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si o companie de renume -Posibilitatea de promovare -Program intr-un singur schimb 12:00 – 21:00 (1 ora pauza de masa)

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja