Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Echipa Jolly cauta candidatul ideal pentru un post de manipulant gestiune – depozit in Cluj. Sarcini: Responsabil de siguranta stocului din depozitul Jolly. Descarcarea si incarcarea stocului de marfa. Predarea marfurilor catre clienti in prezenta supervizorului. Oferta noastra: Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin: - Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala - Un spatiu de lucru modern in sediul firmei http://www. jollycluj.ro /sitenou/ - Pachet salarial atractiv - Telefon mobil

Cerinte

Competente necesare: - Experienta in mediul de depozit. - Bine organizat. - Un simt dezvoltat de responsabilitate. - Orientat spre client. - Sanatos clinic din punct de vedere fizic. - Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit). Competente care constituie un plus: - Certificat/Autorizatie de motostivuitor.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja