Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recruteaza 1 Manipulant Marfa Depozit pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala care activeaza in domeniul AUTO. Program de lucru: L-V: 08:30-17:00 Responsabilitati: • Verificarea marfii la intrarea in depozit; • Responsabil motostivuitor si platforma mobila; • Distribuirea pieselor de schimb conform dispozitiilor de livrare; • Asezarea si aranjarea pieselor pe raft; • Mentinerea curateniei la locul de munca; • Ambalarea si pregatirea coletelor pentru expediere; • Intretinerea si repararea locurilor de depozitare a pieselor de schimb si a sistemelor de manipulare; • Transportul marfurilor din vama catre depozit; • Alte deplasari (ocazionale) in interesul firmei.

Cerinte

Cerinte: • Studii medii; • Experienta intr-un depozit - minimum un an; • Persoana cu dorinta de invatare, responsabila; • Permis de conducere / carnet de stivuitorist - reprezinta un avantaj. Beneficii: • Salariu fix; • Posibilitatea unei colaborari de lunga durata.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja