Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 6 manipulanti - ambalare cu si fara experienta pentru un important client din domeniul tipografiei. Responsabilitati postului: Vei confectiona machete conform indicatiilor sefului de atelier; Fiecare palet trebuie atent numarat si ti se va atribui un bilet de palet ce va contine cantitatea, numarul de comanda si detalii tehnice; Acestea trebuie sa fie conforme cu indicatiile sefului de sectie sau cu dosarele de fabricatie; Bonul de palet precedent operatiei ce se executa se pastreaza si se preda sefului de atelier; Vei verifica si anunta seful de sectie in momentul in care vei observa ca produsul este necorespunzator cantitativ si calitativ.

Cerinte

Disponibilitate la un program de lucru in 3 schimburi; Cunostinte specific domeniului tipografic reprezinta un avantaj; Persoana atenta la detalii, responsabila si serioasa. Beneficii : Salarizare atractiva, tichete de masa ; Decontare transport in valoare de 120 ron/luna ; Plata orelor suplimentare cu sporuri de 100%, 200% sau de noapte ; Prime de Craciun, Paste si de vacanta anuala ; Contract de munca pe perioada nedeterminata.

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja