Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajăm Manipulant bagaje pentru aeroportul din München • Încărcarea descărcarea bagajelor din/in avioan • Transportul și manipularea bagajelor, introducerea în sistemele de transport al terminalului de aeroport • Pregătirea vehiculelor de transport bagaje • Cooperarea cu personalul operațional Ce vă oferim: • Activitate interesantă pe aeroportul în München cu salar atractiv (spor de noapte calculat de la ora 20) • Ore de lucru fixe care vă oferă siguranța programului • Traning de 6 saptamâni • Parcare gratuită la aeroport • Posibilitate de avansare • Grilă de salarizare 2. + premii + spor (=10.55 Euro/Ora x 167,5 Ore / lună) • Alte premii și sporuri posibile • Cazarea se oferă de către angajator pe o perioadă maximă de 3 luni • • 1. Lună 125 €/angajat • • 2. Lună 125 €/angajat • • 3. Lună 250 €/angajat

Cerinte

Profilul dumnevoastră • Permis de conducere categoria B • Cunoașterea limbii germane scris și vorbit la nivel mediu (B1) • Rezistent la stres și fizic sănătos. • Fără cazier (pentru a putea lucra în cadrul aeroportului se va cere o verificare (ZÜP) identică cazierului judiciar. • Disponibilitatea de a muncii în schimburi, week-enduri și zile de sărbătoare

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja