Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie din domeniul transport, distributie si depozitare de produse la frig Responsabilitati: - Pregateste produsele pentru expediere in conformitate cu bonul de comanda, respectand intocmai datele inscrise pe acesta (cantitate, sortiment, data limita de expirare), o paletizeaza si o transfera in zona de expeditie cu ajutorul PDA-ului. - Raspunde de calitatea comenzii executate (cantitate, sortiment, DLC, constituire palet) si de corectitudiena datelor inscrise pe eticheta de palet. - Pentru ridicarea marfii din zona de pregatire comenzi (picking), foloseste transpaleta hidraulica manuala. - Executa activitati de depozitare si manipulare a marfurilor in depozit in conditii de maxima siguranta a produselor. - Participa la stocul (inventarul) de marfa din depozitul central, magazia de produse finite prin rotatie, si raspunde de corectitudinea, fidelitatea si operativitatea cu care este intocmit. Beneficii Oferite Salariu de aproximativ 200 euro + tichete de masa

Cerinte

Cerinte - Experienta profesionala asemanatoare in depozit de minim 1 an - Capacitate de organizare, perseverenta - Rezistenta fizica si capacitate de munca in conditii de stres - Atitudine pozitiva, fire sociabila

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja