Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Responsabilitati: - se implica in intreaga activitate privind depozitarea corecta a produselor asigurand integritatea acestora; - urmareste permanent datele privind nivelul comenzilor zilnice; - asigura expedierea zilnica a coletelor catre clienti conform procedurilor interne; - realizeaza receptia produselor achizitionate; - realizeaza controlul calitativ al produselor receptionate; - respecta procedurile si normele in cadrul depozitului; - propune masuri de imbunatatire a intregii activitati desfasurate; - respecta deadline-urile pentru proiectele realizate in echipa sau individual; - raporteaza periodic catre superiorii directi activitatea desfasurata si rezultatele obtinute. Beneficii: - pachet salarial atractiv; - oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist, tanar, dinamic si in permanenta cautare de imbunatatiri; - training on the job; - posibiliate de dezvoltare profesionala; - transport subventionat. Descrierea companiei: Originals este cel mai mare magazin online de articole sportive din Romania, cu peste 38.000 de clienti unici multumiti si peste 200.000 de produse de brand vandute si o experienta pe piata de profil din Romania de peste 8 ani. Originals este distribuitor oficial pentru 27 de branduri de renume, dintre care pot fi mentionate: adidas, Nike, Converse si Puma, si unic distribuitor oficial, in Romania, pentru marcile Ecko Unlimited, Ecko Red, Marc Ecko Cut & Sew, Sir Benni Miles, Zoo York.

Cerinte

- abilitati de planificare, organizare si control; - orientat catre indeplinirea obiectivelor stabilite; - cunostinte de evidenta tehnico-operativa asistata de calculator; - experienta profesionala pe o pozitie similara este un plus; - studii efectuate de preferat in domeniul tehnic sau economic; - integritate, onestitate, atitudine pozitiva; - abilitati de lucru in echipa; - cunostinte de utilizare PC.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja