Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Compania angajatoare are o experiență de mai bine de 10 ani în domeniul producției de papetărie, având puncte de lucru în Arad, Cluj și Oradea. În acest moment, căutăm un coleg de încredere pentru a manipula papetăria din depozitul din Oradea și a onora comenzile către clienții din zonă. Responsabilități: - Încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit, - Încărcarea și descărcarea mărfurilor în magazinele societății comerciale, - Transportarea mărfii în baza documentelor însoțitoare (factura fiscală, aviz de insoțire a mărfii, proces verbal de predare - primire). Beneficii: - Mediu de lucru plăcut și curat, - Posibilitatea organizării propriei activități, - Pachet salarial în funcție de responsabilități, - Transport asigurat, - Program de lucru: Luni-vineri 8:00-16:30 (30 min pauză de masă).

Cerinte

- Studii medii/școala generală, - Permis de conducere cat.B, de cel puțin 1 an, - Stabil, responsabil, conștiincios, spirit de inițiativă, - Fără cazier judiciar, stare de sănătate bună.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai