Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent pentru plecare pe 9.01.2016, MANIPULANT MACARAGIU in Franta. Recrutam pentru un important client al nostru din Franta 1 Manipulant macaragiu, ce va efectua urmatoarele lucrari: -incarcare/descarcare materiale cu ajutorul macaralei; -aprovizionare atelier cu materiale. -organizare comenzi, incarcat/descarcat marfa, aseaza piesele in curte, Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -transportul si cazarea sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- limba franceza la nivel mediu este o conditie obligatorie; -sa stie sa foloseasca macaraua (nu e nevoie de permis, va face acolo o formare) – va trebui sa conduca o macara cu brat fix de 50 m cu telecomanda; va primi o foaie cu comenzile si ce trebuie sa faca.

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja