Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent Manipulant macaragiu pentru plecare in Franta la sfarsitul saptamanii viitoare. Principalele atributii sunt: sa lucrezi pe macara tip turn, marca Terex, cu un brat de 35m; sa incarci si sa descarci materiale cu ajutorul macaralei; sa aprovizionezi atelierul cu materialele necesare; sa organizezi comenzile si sa asezi piesele in curte. BENEFICII salarizare bruta de 1600 euro/luna; cazare asigurata pe toata durata misiunii; transport decontat in valoare de 130 euro/drum, la inceput si sfarsit de misiune; contract pe 3 luni cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

CERINTELE JOBULUI limba franceza la nivel mediu este conditie obligatorie; permis categoria B; experienta anterioara pe macara este un avantaj, nu este necesar sa detii permis; avem nevoie de o persoana cu o conditie fizica foarte buna. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja