Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante. Responsabilitatile postului: - Participarea activa la manipularea marfii din depozitul firmei; - Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor; - Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la manipularea si depozitarea marfurilor; - Participarea la imbunatatirea sistemului de depozitare; - Incarca si descarca marfurile in hala; - Asigura integritatea si securitatea marfurilor. Se ofera: - Salariul se va negocia in urma interviului; - Bonus de prezenta, performanta si calitate; - Bonuri de masa in valoare de 10 ron; - Transport asigurat din Oradea si zonele limitrofe; - Contract pe perioada nedeterminata.

Cerinte

- Conditie fizica buna; - Experienta pe un post similar, prezinta avantaj, insa nu este cerinta eliminatorie; - Raspunde de calitatea serviciilor prestate. Aptitudini necesare postului: - Seriozitate; - Meticulozitate; - Capacitate de a lucra organizat.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane