Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Manipularea marfurilor in depozit; - Pregatirea comenzilor pentru livrare in conformitate cu comenzile primite; - Incarcarea si descarcarea marfurilor; - Mentinerea si asigurarea curateniei la locul de munca. Beneficii: - Telefon de serviciu; - Mediu de lucru tanar si profesionist; - Posibilitati de dezvoltare profesionala;

Cerinte

- Absolvent de liceu/ facultate sau student ID; - Tanar cu sau fara experienta dornic sa invete; - Experienta in manipularea de marfa reprezinta un avantaj; - Disponibilitate pentru efort fizic sustinut; - Abilitati de comunicare si lucru in echipa; - Permis de conducere categoria B; - Bune abilitati de organizare; - Atentie distributiva, spirit de echipa.; - Flexibilitate, rabdare, atentie la detalii. Obiect activitate companie: producerea si distributia de canturi pentru mobila.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja