Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza manipulant marfa pentru un depozit din Cluj-Napoca Domeniul de activitate a companiei este: distributie medicamente pentru animale Nu percepem comision! Ce ofera angajatorul: - Salariu de 1840 lei brut /luna (1325 net; 1145 dupa oprirea garantiei); In momentul plecarii de la companie, veti primi inapoi garantia - Program de munca: luni-vineri, 8 ore pe zi Atributii: - receptionarea cantitativa si calitativa a produselor farmaceutice si parafarmaceutice conform documentelor insotitoare a marfii; - depozitarea medicamentelor in conditiile prevazute de lege; - colectarea medicamentelor din diferite locatii ale depozitului; - verificarea colectarii medicamentelor atat scriptic cat si faptic; - impachetarea produselor, realizarea de paleti si infolierea acestora; - asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: - Studii medii, minim 10 clase; - Atenție la detalii - Organizat, energic si riguros in munca. - Experienta reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai