Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

ANGAJAM IN GERMANIA! Manipulant marfuri extras de turba fara comision in Germania! Ce va oferim? - un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape, inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Germania; - un loc de munca legal in Germania, pentru o perioada de timp nedeterminata, asigurare medicala, asigurare sociala; - salariul minim de 1100 - 2500 euro net (platit 40 centi/mp + bonus 100 euro pentru depasirea a 2500 mp/luna, lungime care este depasita de un muncitor pe parcursul unei luni de munca in ritm normal); - cazare asigurata, camera pentru 2 persoane (apa calda/rece, curent, TV, acces la internet, bucatarie dotata complet, baie); - curatenie la locul de cazare; - transport asigurat de la cazare la locul de munca. Responsabilitati: - activitate de munca fizica 8h/zi pe camp, cu pauze integrate, daca sunt conditii meteorologice nefavorabile nu se lucreaza; - pe fiecare parcela angajatul ridica bucati de turba (carbuni de dimensiunea unui BCA folosit in constructii, cantarind aproximativ 18-20kg) si le aseaza corespunzator pentru uscare; - limita de varsta 45 de ani. Transportul Romania - Germania este platit de catre angajat. Nu percepem comision!

Cerinte

Cerinte: - seriozitate si vointa de a lucra! - disponibilitatea de a lucra pe perioada nedeterminata in strainatate, Germania; - experienta in domeniu nu este necesara; - nu este necesara cunoasterea limbii germane, deoarece veti lucra intr o comunitate de romani;

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai