Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Incarcarea, descarcarea si manipularea marfurilor in tipografie; - Etichetarea si sortarea produselor dupa model; - Ambalarea, infolierea produselor; - Transferul fizic de marfa receptionata pe zonele de depozitare; - Raspunde solicitarilor primite din partea superiorului direct si a altor membri din bordul de conducere al companiei; - Dezvolta si mentine in cadrul echipei o atmosfera de lucru deschisa si stimulativa, promovand spiritul de echipa si de competitie in randul membrilor; - Asigura o comunicare eficienta cu colegii. Beneficii: - Salariu fix; - Tichete de masa; - Prima de producție; - Decontare abonament transport; - Prima de Craciun/Paste; - Prima de vacanta anuala. Alte informatii: Se lucreaza in 2 sau 3 ture. Punct de lucru: Berceni.

Cerinte

- Studii: Fara studii/studii medii; - Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii; - Disponibilitate pentru program de lucru prelungit. - Avantaj: Experienta in tipografie.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja