Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru din Brasov cautam manipulant sau stivuitorist in depozit. RESPONSABILITATI: - receptia marfurilor pe baza documentelor specifice; - depozitare, etichetare, pregătire marfuri; - asigurarea incarcarii si descarcarii marfurilor cu ajutorul motostivuitoarelor respectand procesele si procedurile; - ordonarea marfurilor pe rafturi conform specificatiilor; - paletizarea marfurilor pentru asigurarea unei deplasari si stivuiri usoare; - pastrarea calitatii si integritatii marfurilor in intregul proces de manipulare, depozitare. Se ofera un salariu de: - 1700 lei brut (din care se scand contributiile catre stat) + tichete de masa pentru persoanele care nu au autorizatie ISCIR pe motostivuitor; - 1900 lei brut (din care se scand contributiile catre stat) + tichete de masa pentru persoanele care au autorizatie ISCIR pe motostivuitor. Se lucreaza un singur schimb.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - detinator autorizatie ISCIR de stivuitorist; - indemanare si simt practic; - persoana organizata si responsabila, obisnuita cu munca in echipa.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja