Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Responsabilitati: - Raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie - Incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar si in timp util - Ajuta la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor - Ajuta la descarcarea marfurilor de la furnizori - Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de schimb - Participa la infolierea paletilor de marfa

Cerinte

Cerinte: -Experienta in activitate de depozit minim 6 luni -Experienta in lucrul cu liza manuala si/sau transpaleta -Rezistenta la temperaturi joase -Disponibilitate pentru lucrul in schimburi, pauza 10 minute la fiecare ora lucrata -Fara cazier -Capacitate de lucru in echipa Beneficii: -Salariu fix next: manipulant – 1300 RON, picker – 1500 RON -Tichete de masa de 15 RON/zi, in medie 300 RON/luna -Spor frig: 10% din salariul brut -Spor de weekend in cuantum de 150 RON brut -Spor ore suplimentare: 175% -Spor ore noapte: 25% -Instruire asigurata -Decont transport sau transport asigurat -Echipament lucru adecvat in conditii de temperature scazuta -Pauza de fructe -Pachete cu produsele companie de Paste, Craciun, inghetata pe timpul verii -Card servicii medicale la o clinica privata -Acces la Bookster.ro pentru carti imprumutate -Abonament 7card pentru salile de sport partenere

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai