Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Responsabilitati: - Raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie; - Incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar si in timp util; - Ajuta la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor; - Ajuta la descarcarea marfurilor de la furnizori; - Efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de schimb; - Participa la infolierea paletilor de marfa;

Cerinte

Cerinte: - Experienta in activitate de depozit minim 6 luni; - Experienta in lucrul cu liza manuala si/sau transpaleta - Rezistenta la temperaturi joase; - Disponibilitate pentru lucrul in schimburi, pauza 10 minute la fiecare ora lucrata; - Fara cazier; - Capacitate de lucru in echipa; Salariu fix next: manipulant – 1300 RON, picker – 1500 RON, plus: - Tichete de masa de 15 RON/zi, in medie 300 RON/luna; - Spor frig: 10% din salariul brut; - Spor de weekend in cuantum de 150 RON brut; - Spor ore suplimentare: 175%; - Spor ore noapte: 25%; - Instruire asigurata; - Decont transport sau transport asigurat; - Echipament lucru adecvat in conditii de temperature scazuta; - Pauza de fructe; - Pachete cu produsele companie de Paste, Craciun, inghetata pe timpul verii; - Card servicii medicale la o clinica privata; - Acces la Bookster.ro pentru carti imprumutate; - Abonament 7card pentru salile de sport partenere;

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai