Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acesta este unul din cele mai accesibile programe care ofera rapid un job, si o plecare cu costuri foarte mici. Oferim Garantia calitatii serviciilor agentiei noastre prin cei peste 15 ani de experienta in recrutarea si plasarea personalului in strainatate. Avantajele programului: - Candidatii selectati incheie foarte repede contractul cu compania pentru care presteaza servicii si pleaca foarte repede in Marea Britanie, de regula in maxim 1 saptamana de la inscriere - Se lucreaza minim 37,5 ore/ saptamana, dar de regula se presteaza servicii circa 60-70 ore/ saptamana ceea ce face sa se ajunga la un castig lunar substantial - Se castiga intre 6.70 - 9 GBP brut/ ora - Toti candidatii au parte de un stagiu scurt de pregatire de aproximativ cateva zile. Acest curs se face inainte de inceperea muncii

Cerinte

Responsabilitatile lucratorului in depozit: - Depozitarea marfii - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc - Mutarea bunurilor si produselor in depozit - Semnarea actelor de livrare - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii - Intretinerea curateniei in depozit - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit - Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit - Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia Cerinte: - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/ bun - Disponibilitatea de a lucra ore suplimentare Profilul candidatului cautat: - Femei, barbati sau cupluri - Harnici si de incredere - Persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostri: Adresa: Str. Primaverii nr.23, etaj 1, Constanta - Romania

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja