Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Manipulanti marfa in depozite Anglia: Plecarile au loc incepand cu 1 ianuarie 2016! Inscrie-te pana pe 30 noiembrie 2015 si beneficiezi de un loc de munca pentru anul ce vine. Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia! Avantaje: - contract legal de munca - program de lucru intre 40 ore - 60 ore saptamanal - 6.50 - 9.20 lire/ora - posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare - identificarea unei cazari Aplica la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti comunica care sunt pasii urmatori ce trebuie parcursi pentru a obtine un post in Anglia.

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype) - Candidati cu si fara experienta. - Barbati/femei intre 18-50 ani - Cuplurile binevenite.

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja