Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane pentru a lucra ca manipulator bagaje in aeroporturi din Germania. Se lucreaza la incarcarea si descarcarea bagajelor din avion. Beneficii: Contractul se face pe o perioada minima de 6 luni Program: Se lucreaza intre 8-10 ore pe zi, 40 ore pe saptamana cu posibilitatea ore suplimentare Se lucreaza 5 zile pe saptamana ,turele pot sa includa si weekendurile. Salariul: 9,39 euro / ora plus ore suplimentare si ture de noapte platite conform legii Cazarea este asigurata de angajator contra cost, 300 Euro pe luna retrasi din salariu Distanta de la cazare la locul de munca este de 30 km Concediu de odihna 2 zile pe luna

Cerinte

Cerinte: Barbati cu varsta intre 20-40 ani Nu este necesarea experienta in domeniu Cazier judiciar Limba germana la nivel mediu Candidatii vor sustine interviu pe Skype cu angajatorul in limba germana.

10 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja