Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Oferta job cameriste UK Preselectie in vederea angajarii de personal de curatenie. cerintele/conditiile de munca: >>         Varsta minima legala este de 18 ani. >>         Acceptam persoane cu nivel minim de limba Engleza (oferim cursuri gratuite si acreditate de limba Engleza) >>         Se lucreaza cu contract de munca pe perioada nedeterminata, avand o perioada de proba de 3 luni. >>         Se ofera training platit si  concediu platit (28 zile/an)  >>         Plata se face la 2 saptamani. >>         Oferim Ł7.5/h si se lucreaza 5 zile pe saptamana (consideram si part time pt persoanele care studiaza)

Cerinte

>>         Actele necesare pentru angajare: Pasaport sau buletin, National Insurance Number (ii putem indruma noi cum sa aplice) si un cont bancar (putem ajuta cu actele necesare pt deschiderea unui cont bancar) >>         Uniforma este oferita de catre companie. >>         Programul de lucru este 8 AM- 4 PM de Luni pana Vineri  si 9 AM-17PM Sambata si Duminica. >>         Posibilitate de promovare pt cei care doresc sa-si construiasca o cariera in domeniul hotelier. >>         Toti viitorii angajati trebuie sa treca prin interviul de angajare (interviu si in limba romana) dupa care se semneaza contractul de munca si regulile de protectia muncii. >>  >> Daca aveti intrebari nu ezitati sa ne contactati.

100 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai