Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marea Britanie- personal medical. Expert Recruiters Service - Bucuresti ,organizeaza selectie ,interviu si evaluare dosar,cu plecari urgente si fara taxe,pentru personal medical – asistente medicale si infirmiere pentru azile din Marea Britanie. Pentru cei ce vor trimite CV in timp util,organizam in luna februarie 2016, interviu, evaluare si studiu dosar angajare,cu angajatori si reprezentanti ai ministerului englez . Se asigura: contracte de munca pe perioada lunga (permanente); Conditii salariale:de la £ 25.000–£ 110.000/an (+sporuri,ore suplimentare, alte drepturi salariale). Formalitatile de munca si plasare, obtinute de catre angajator.

Cerinte

Cerinte: -experienta aferenta profesiei; -disponibilitate imediata ; -limba engleza este obligatorie. Locuri de munca disponibile: 500,in Londra si pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii. Inscriere Cv,in vederea programarii la interviu, pe E-mail: plecari.strainatate-yahoo.com , Site : plecariinstrainatate.eu . Tel: .... (program L- V : 12- 17) .

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja