Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANGAJARI URGENTE UK-FARA TAXE DE MEDIERE SOFERI PROFESIONISTI SI LUCRATORI DEPOZITE Lucratori depozit(muncitori necalificati) Salariul începe de la £ 7,60 pe oră și cu bonus poate merge până la peste £ 10 pe oră. Săptămâna de bază este în jur de 45 de ore si ore suplimentare platite. Locatii : în Warrington, Swindon,Wolverhampton, England, United Kingdom · Soferi profesionisti (Class1) - £ 13 pe zi ora £ 15 £ sâmbătă și duminică £16,intre 700 £ si £ 1000 pe săptămână. Cazare asigurata de angajator limba engleză nivel mediu (interviu). Soferii documentele aferente Salariul săptămânal . Trimiteti CV-ul dvs,pentru oferta si interviu pe e.mail:transconstructiem ? yahoo.com INTERVIUL,DEPUNERE ACTE SI SEMNAREA OFERTEI – MARTEA SI JOIA Nr.mobil : INFO / PROGRAMARE : xxxxxxxxxx (12-18-)interviu.

Cerinte

Cerinte:- candidatii trebuie sa vorbeasca limba engleza la nivel conversational; Locul de amplasare:pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja