Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza 2 MASINISTI FALTUITORI pentru unul din clientii sai, o importanta tipografie cu sediul in Bucuresti. Responsabilitati: • Respectarea tuturor datelor dupa dosarul de fabricatie; • Verificarea indoiturilor de la masina de faltuit pentru a se asigura ca acestea sunt pe semnele de faltuit tiparite; • Verificarea paginatiei pentru a se asigura ca este corecta; • Controlul permanent al perforul de colt +cotor; • Intretinerea si curatarea utilajului; • Introducerea informatiilor corecte in timp real in sistemul informatic (numar de comanda, cod operatie, timpi de potrivit si tiraj, cantitatea produsa si alte opriri ale utilajului); • Realizarea normei de productie stabilita, respectarea calitatii, a procedurilor interne ale companiei si a regulamentului intern. SE LUCREAZA IN 3 TURE: • 06:30 - 14:30; • 14:30 - 22:30; • 22:30 - 06:30.

Cerinte

• Experienta pe un post similar minimum 3 ani; • Atentie la detalii; • Rapiditate in actiuni si rezistenta la lucrul in picioare; • Angajament si responsabilitate; • Respectarea programului de lucru. Beneficii: • Salariu atractiv; • Bonuri de masa; • Prima de productie; • Prima de Craciun; • Decontarea transportului; • Contract pe perioada nedeterminata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja