Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un masinist folio tanar si cu indemnare in reglarea masinilor, pentru un important client din domeniul tipografiei. Vei avea atributii de control al calitatii produselor executate pe masinile de imprimat la cald; Vei anunta seful de sectie in cazul aparitiei unor elemente necorespunzatoare; Vei verifica si respecta cotele pozitionarilor conform cu BT-urilor sau modelelor; Vei confectiona machete si mostre conform indicatiilor sefului de atelier; Vei verifica permanent corectitudinea si calitatea productiei.

Cerinte

Studii medii; Experienta in reglarea mecanica a masinilor minim 1 an; Disponibilitate la un program de lucru in 3 schimburi. Beneficii Salarizare atractiva, tichete de masa; Decontare transport in valoare de 120 ron/luna; Plata orelor suplimentare cu sporuri de 100%, 200% sau de noapte; Prime de Craciun, Paste si de vacanta anuala; Contract de munca pe perioada nedeterminata.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja