Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează un Mașinist scoarțe pentru o importantă tipografie din București. Responsabilități: - Să controleze în permanență eventualele defecțiuni în timpul tirajului precum pete de clei, coturi neînchise, zgârieturi, diferite urme lăsate de piesele in mişcare sau fixe; - Să dozeze corespuzător cantitatea de clei și apă; - Să stivuiască pe paiet scoarţele în așa fel să nu se îndoaie, să lase urme de la paleta sau cartoane, să treacă pe bonul de paleta cantitatea corectă și titlul lucrării – culoarea materialului; - După terminarea tirajului, matriţele să fie curăţate, de pus bilet cu denumirea lucrării și depozitate corect; - Să întreţină si să cureţe utilajul în permanență; - Să introducă informaţiile corecte în timp real în sistemul informatic via-touchscreen: număr de comandă, cod operaţie, timpi de potrivit și tiraj, cantitatea produsă și alte opriri ale utilajului.

Cerinte

-Studii medii; - Experiență minim 1 an în domeniu. Oferte (bonusuri): - Salariu fix; - Tichete de masă; - Primă de producție; - Decontare abonament transport; - Primă de Crăciun/Paște; - Primă de vacanță anuală.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja