Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează un Mașinist tipografie pentru o importantă Tipografie din București. Responsabilități: Execută operații manuale corespunzătoare specificului secției personalizări; Execută lucrări de tăiat și închis spira, ambalat mecanic și automat; Alimentarea mașinii de adunat și capsat; Alimentarea mașinii de perforat, tăiat și închis spira automat; Utilizarea corespunzătoare a mașinilor de marcat la cald semiautomate; Confecționează machete și mostre conform indicațiilor șefului de secție; Să anunțe orice problemă tehnică a mașinii sau problemă tehnologică apărută. Oferte (bonusuri): Salariu fix; Tichete de masă; Primă de producție; Decontare abonament transport; Primă de Crăciun/Paște; Primă de vacanță anuală.

Cerinte

Studii medii; Experiență minim 1 an într-o tipografie sau marochinărie. Oferte (bonusuri): Salariu fix; Tichete de masă; Primă de producție; Decontare abonament transport; Primă de Crăciun/Paște; Primă de vacanță anuală.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja