Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, o importanta fabrica de mase plastice din Franta, Matriteri cu experienta. Acestia vor avea urmatoarele responsabilitati: -cunoasterea notiunilor de desen tehnic avansat fiind capabil sa foloseasca planurile din documentie tehnica a dispozitivelor sau matritelor de realizat, a aparatelor de masurare si control; -efectuarea corecta a masurarilor pentru incadrarea in tolerantele admise; -executarea lucrarilor specifice si asamblarea componentelor de diferite complexitati ale dispozitivelor, matritelor, stantelor, modelelor metalice, etc; -cunoasterea materialele din care se vor realiza scule, dispozitive, verificatoare sau matrite, tehnologiilor de prelucrare si asamblare a reperelor adecvate si aplicarea; -fabricarea de matrite de mare precizie pentru injectie mase plastice. Beneficii: -salarizare atractiva: 1800 euro/ brut; -cazare si transport asigurate; -posibilitatea de a lucra intr-o prestigioasa fabrica de mase plastice din Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

cunoasterea limbii franceza la nivel mediu-avansat; cunoasterea de matrite injectie mase plastice, asamblarea sireglajul final; experienta in lucrul cu matritele de lustruire; persoana cu deschidere catre nou, disponibil pentru a invata lucruri noi, si cu inclinatii tehnice; experienta in domeniu de minim 5-10 ani; studiile de specialitate si cunostinte solide de proiectare pe calculator.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja