Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul este unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati. Este vorba de o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati si care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Descriere profil: Se cauta mecanici camion cu experienta recenta de minim 1 an care se ocupa de partea de service, mentenanta si reparatii pentru camioane si trailere Experienta necesara: Minim 2 ani experienta in domeniu ( pe tir sau pe camion) Responsabilitati: • repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice; • intretinerea si service-ul motoarelor • raportarea reviziilor

Cerinte

Cerinte • detinerea permisului de conducere categoria C • experienta recenta si relevanta in domeniu • posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) Limbi straine: Engleza sau Germana– nivel mediu Educatie: Scoala profesionala Alte informatii: • program flexibil: de la ora 08:00 la ora 18:00 • cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). • candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) • se doreste o colaborare pe termen lung. • clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja