Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati : Urmareste si verifica instalatiile si utilajele aflate in functionare Asigura în permanenta intretinerea utilajelor din parcul auto Inlocuieste motoare defecte sau piesele uzate ale autovehiculelor Respecta documentatia tehnica Raspunde de calitatea lucrarilor executate Realizeaza corect si la timp reparatile autovehiculelor Ce oferim? Salariu brut conform încadrării Program de munca de 8 ore/zi Ore suplimentare plătite Spor pentru turele de noapte Spor pentru flux continuu Tichete de masă Tichete cadou pentru diferite ocazii Hrană rece şi lactate Asigurare de sănătate Cursuri de calificare şi instruire Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului) Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă Pachet salarial competitiv si alte bonusuri in functie de performante.

Cerinte

Studii medii Experienta in domeniu de minim 3 ani Cunoastinte in domeniul utilajelor industriale Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi Capacitate de lucru in echipa Orientare spre rezultate Adaptare la situatie Atentie la detalii

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja