Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Uk, specializata in repararea masinilor recrutam urgent 3 mecanici auto. Cerinte: Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu Avantaje: salariu net intre 1500 - 1900 Lire/luna contract perioada nederminata posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare ( ex. Daca timpul stabilit pentru vopsirea unei anumite masini este de 4 ore, iar angajatul termina in 3 ore, atunci timpul economisit se transforma in bonus ) mediu profesionist de lucru costurile totale ale plecarii se ridica la 1000 Lire( bani din care candidatul isi acopera costul biletului de avion, al Chiriei si al mancarii pana la primul salariu ) Interviurile vor fi in sistem Skype direct cu angajatorul.

Cerinte

Cerinte: Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani Cunostinte de limba engleza la nivel mediu

3 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja