Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Poziție : Mecanic Auto experienta pe camioane Tara : Irlanda de Nord, Marea Britanie harta_politica_Marea_Britanie Locație: Derrylin, Co Fermanagh Poziții disponibile: 3 Locul de munca:Fabrica Salariu BRUT : 10 lire sterline pe ora Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: nedeterminata Se lucreaza in medie 42 de ore pe săptămâna, Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 50 de lire pe săptămâna Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada Ore suplimentare , Concediu plătit, Se oferă bonus in funcție de calitatea lucrării

Cerinte

Condiții de recrutare: Obligatoriu: Experienta pe camioane Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit Ce trebuie sa faceți ??? Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai