Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru, companie de transport persoane din Anglia: MECANIC AUTOBUS Reponsabilități: Cunoaşterea, întreţinerea şi repararea motoarelor diesel Cunoştinţe de întreţinere şi reparare a sistemelor de frânare ale vehiculului şi a suspensiilor Cunoasterea parţii elctrice a vehiculului constituie avantaj Întreţinerea mijloacelor de transport înainte de plecarea în cursă Realizarea reparaţiilor necesare la mijloacele auto Beneficii: Salar 8.5 LIRE NET / ORA Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat Program de muncă: de Luni – Vineri Posibilitatea de a efectua ore suplimentare Contract de muncă pe o perioada nedeterminată

Cerinte

Cerințe: Experiență obligatorie de minim 5 ani pe o poziție similară Limba engleză conversaţional Permis de conducere categ. B obligatoriu Permis de conducere categ. D constituie avantaj

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja