Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC Interim recruteaza pentru unul din clientii sai din Franta, o companie din domeniul auto, un MECANIC AUTOBUZE. RESPONSABILITATI: - Testarea vehiculelor; - Realizarea controlului tehnic; - Detectarea defectiunilor vehiculelor; - Estimarea timpului necesar executarii lucrarilor de intretinere/reparatie; - Realizarea intretinerii vehiculului: curatarea motorului, inlocuirea filtrelor, inlocuirea placutelor de frana, echilibrarea rotilor, reglarea farurilor; - Inlocuirea diverselor componente ale vehiculelor: motor, cutie de viteza, ambreiaj, suspensii, pedale; - Trierea componentelor si fluidelor recuperate (baterii, hidrocarburi, lubrifianti) si stocarea acestora in zonele de tratament sau de stocaj; - Se lucreaza cu vehicule IVECO, MERCEDES, HEULIEZ.

Cerinte

- Experienta de minimum 3 ani pe un post similar; - Diploma de mecanic - reprezinta un avantaj; - Permis de conducere categoria B – conditie obligatorie; - Cunostinte de limba franceza la nivel incepator; - Respectarea regulilor de securitate in atelier. BENEFICII: - Salariu fix; - Cazare si utilitati asigurate; - Masina de serviciu.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai