Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa noastră este în căutare de Mecanic (Camioane & Trailere) pentru clientul nostru, companie din domeniul transportului din zona Brugge. Resonsabilități: - depistarea defecțiunilor unui automobil conform fișelor tehnice și informațiilor primite de la clienți; - operațiuni de mentenanță sau service rapid; - repararea sau înlocuirea motoarelor, transmisiilor, cutiilor de viteză, suspensiilor etc.; - menținerea curățeniei la locul de muncă; - pregătirea automobilului pentru livrare (verificare nivel lichide, curat interior-exterior etc.); Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- minim 2 ani experiență ca mecanic camioane; - cunoștințe de electronică reprezintă un avantaj; - capabil de a lucra în echipe de 2 persoane dar și individual; - cunoștințe de limba engleză nivel conversațional; - permis auto categoria B (categoria C constituie avantaj); - disponibilitate pentru program flexibil;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai