Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa Absolute Jobs este în căutarea unui Mecanic Camioane, pentru clientul nostru din Waregem, Belgia. Responsabilități: - depistarea defecțiunii unui automobil conform fișelor tehnice și informațiilor primite de la clienți; - repararea sau înlocuirea motoarelor, transmisiilor, cutiilor de viteză, suspensiilor etc.; - schimbarea uleiului, cauciucurilor, farurilor, filtrelor și lichidului de frână; - menținerea curățeniei la locul de muncă - pregătirea automobilului pentru livrare (verificare nivel lichide, curat interior-exterior etc.) Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.) - salariu motivant

Cerinte

Cerințe: - minim 2 ani experiență ca mecanic camioane; - cunoștințe de electromecanică reprezintă un avantaj; - capabil de a lucra în echipă, cât și individual; - cunoștințe de limba engleză; - permis auto categoria B (categoria C constituie avantaj);

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai