Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta mecanici camion cu experienta recenta de minim 2 ani care se ocupa de partea de service, mentenanta si reparatii pentru camioane si trailere. Responsabilitati: Responsabilitati: •repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice; •intretinerea si service-ul motoarelor •raportarea reviziilor Avantaje: Salariu net de 1600 - 1800 Euro/luna •program flexibil: de la ora 08:00 la ora 18:00 •cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). •candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) •candidatii au posibilitatea sa discute impreuna cu clientul detaliile referitoare la intervalurile in care ei vor sa vine in tara. E posibil ca la doua luni sa vina acasa o saptamana. •se doreste o colaborare pe termen lung. •clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda

Cerinte

Cerinte: •detinerea permisului de conducere categoria C •experienta recenta si relevanta de minim 2 ani in domeniu •posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) Limba Engleza sau Germana la nivel mediu Interivuri direct cu agajatorul in data de 25 februarie la Tg-Mures

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja