Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati ▪ mentinerea, intretinerea si repararea de camioane si autobuze; ▪ repararea franelor si a sistemului de suspensie; ▪ schimbarea placutelor de frana, a tamburilor de frana si a altor parti ale sistemului de franare; ▪ montarea luminilor; ▪ montarea sistemelor pneumatice; ▪ reparatii curente la sistemele pneumatice.

Cerinte

Cerinte  Cunostinte de limba engleza sau norvegiana la nivel conversational;  Studii tehnice de specialitate;  Detinerea unui permis de conducere cat. C si D;  Cunostinte pe partea de mecanica, pneumatica si electrica; Experienta necesara  Experienta recenta obligatorie de minim 3 ani pe o pozitie similara. Educatie  Scoala profesionala /Profil tehnic - auto Competente specifice  Abilitatea de a lucra independent;  Abilitati de comunicare foarte bune;  Atentie la siguranta;  Atentie la detalii. Conditii salariale - 2100 euro net / luna Informatii suplimentare  Cazarea este asigurata de catre angajator (contra cost);  Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;  Orele suplimentare sunt platite cu 50 % in plus;

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja