Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Mecanic masini agabaritice pentru o misiune in Ancenis, aproape de Nantes Veti lucra la un service auto Fiat si Iveco. Cunostintele de limba franceza la nivel cel putin conversational nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B este obligatoriu, iar cele C,D,E reprezinta un avantaj.

Cerinte

Cautam o persoana autonoma, comunicativa, cu spirit de echipa. Experienta de cel putin 5 ani pe mentenanta si partea de mecanica a autovehiculeleor marca Fiat si Iveco este obligatorie. Principalele activitati: - Asigurarea intretinerii tehnice si a reparatiilor curente ale sistemelor mecanice, hidraulice si pneumatice a masinilor agabaritice; - Participarea la reparatiile curente ale vehiculelor si la curatenia in atelier; - Asigurarea controlului preventiv al masinilor; - Identificarea, diagnosticarea si repararea penelor de natura mecanica, electrica, electronica; - Pregatirea vehiculelor pentru controlul tehnic si asigurarea controalele periodice ale acestora; - Inlocuirea pieselor defecte si efectuarea controlului asupra masinii in diferitele stadii de interventie. Beneficii: - Salarizarea bruta este de 2300 euro/luna pentru 39h/saptamana. - Contract de munca direct in Franta, pe perioada nedeterminata.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja