Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza SEF MECANIC pentru clientul nostru din GHERLA, care produce umerase pentru IKA. Responsabilitati: Coordoneaza persoanele aflate in subordine Stabileste sarcinile personalului din subordine Stabileste prioritatea de executare a sarcinilor Indruma si instruieste personalul din subordine in executarea sarcinilor Urmareste respectarea de catre personalul din subordine a procedurilor si instructiunilor de lucru specifice Efectueaza instructajul PSI si SSM - Coordoneaza activitatea de investitii si amenajari - Stabileste planul de executie a lucrarilor de investitii anual ,lunar, saptamanal - Stabileste prioritatea de executie a lucrarilor - Urmareste respectarea termenelor de executare a lucrarilor - Intocmeste rapoartele de executare a lucrarilor - Urmareste activitatea de reparatii - Stabileste planul activitatilor de reparatii anual, lunar, saptamanal - Stabileste prioritatile lucrarilor de reparatii Urmareste executarea lucrarilor si respectarea termenelor Urmareste inregistrarea statistica a consumurilor Cerinte: Absolvent al Scolii de Maiestri; Experienta de minim 2 ani de zile o pozitie asemanatoare; Cunostinte de Mecanica Automatizata; Limba engleza – mediu. Beneficii: Mediu de lucru placut; Salar fix motivant + bonusuri; Transport decontat. Aplica acum!

Cerinte

Cerinte: Absolvent al Scolii de Maiestri; Experienta de minim 2 ani de zile o pozitie asemanatoare; Cunostinte de Mecanica Automatizata; Limba engleza – mediu.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja