Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL recruteaza un candidat pe postul de Mecanic de TIR pentru un angajator din Marea Britanie Nu percepem comision sau alte taxe!!! Salarizare: 1600-2000 Lire/luna + bonusuri in functie de performante. Se plateste saptamanal. Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Responsabilitati: Full service -verificare(schimbare) cauciucuri -verificare(schimbare) discuri si placute de frana -verificare (schimbare) ulei si filtre -reparatii motor si cutie de viteza etc. -mentenanta -diagnoza partilor mecanice si electrice -prepararea TIR-ului pentru testul anual

Cerinte

Cei care doresc sa aplice pentru aceasta pozitie trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Experienta de minim 2-3 ani in domeniu -Engleza la nivel mediu -Certificat de calificare -Permis de conducere C+E

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja