Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC. Infomunca Recruitment SRL recruteaza un candidat pe postul de Mecanic de TIR pentru un angajator din Marea Britanie Nu percepem comision sau alte taxe!!! Salarizare: 1600-2000 Lire/luna + bonusuri in functie de performante. Se plateste saptamanal. Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Responsabilitati: Full service -verificare(schimbare) cauciucuri -verificare(schimbare) discuri si placute de frana -verificare (schimbare) ulei si filtre -reparatii motor si cutie de viteza etc. -mentenanta -diagnoza partilor mecanice si electrice -prepararea TIR-ului pentru testul anual

Cerinte

Cei care doresc sa aplice pentru aceasta pozitie trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Experienta de minim 2-3 ani in domeniu -Engleza la nivel mediu -Certificat de calificare -Permis de conducere C+E

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai