Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L. recruteaza mecanici pentru TIR pentru Franta Nu percepem comision sau late taxe!!! Oferta: -Salarizare: -11,23 Euro brut/ora pt 35 ore lucrate -15,63 Euro brut/ora pt 36-43 ore lucrate -18,75 Euro brut/ora pt 44-48 ore lucrate -Cazarea: este oferita gratuit de catre angajator cu toate cheltuielile incluse -Transportul de la cazare la locul de munca este oferit si platit de catre angajator Atributii: -Reparat cap tractor si semiremorca: Kogel, Schmitz, Krone, DAF, Scania, Mercedes si alte marci -Reparat suspensii, axe, frâne, schimbarea anvelopelor, repararea pieselor deteriorate, etc. -Reparat partile hidraulice si pneumatice

Cerinte

-Minim 3 ani de experienta ca si mecanic TIR -Cunostinte de hidraulica, pneumatica -Experienta: reparat suspensii, axe, frâne, schimbarea anvelopelor, repararea pieselor deteriorate, etc. -limba Engleza la nivel conversational

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai