Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza mecanic TIR pentru un service auto din Germania Nu percepem comision sau alte taxe! Oferta: -Locatia: Harrislee , Germania; ocazional Paris -Salarizare: 2000-2500 Euro brut/ luna in functie de cunostinte, abilitati -Cazarea este oferita gratuit in Germania si in Franta -Transport platit de angajator Germania-Franta dus-intors Se repara: -Cap tractor: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES SI VOLVO; semiremorca: Talson si Krone Atributii: schimbat placute de frana, tamburi, schimbat cabluri , schimbat si reparat faruri, schimbat si reparat cabluri electrice, etc.

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestei pozitii sunt urmatoarele: -Cunostinte de Engleza la nivel conversational -Experienta: -electrician auto -mecanic auto masini mari (se cer cunostinte de mecanica de baza) -Persoana serioasa, responsabila

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja