Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L recruteaza urgent mecanic TIR/ CAMION pentru o companie din Marea Britanie, compania vand peste 300 de reprezentante in UK Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta: Salarizare: 10 Lire net/ ora Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Toate cheltuielile aferente relocarii se retrag in rate pe toata perioada contractului Atributii: -Reparat cap tractor si semiremorca -Reparat suspensii, axe, frâne, schimbarea anvelopelor, repararea pieselor deteriorate, etc. -Reparat partile hidraulice si pneumatice, etc.

Cerinte

-Experienta ca si mecanic TIR -Cunostinte de hidraulica, pneumatica -Experienta: reparat suspensii, axe, frâne, schimbarea anvelopelor, repararea pieselor deteriorate, etc. -limba Engleza la nivel conversational

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai